FANDOM


Asins Elfi, godājot Bojā Gājušos
[[BloodElvesSots|250px]]
Asins elfu vīrietis un sieviete.

Piederība

Orda (Lortemāra Terona frakcija),
agrāk Alianse, Illidāna Spēki, Degošais Leģions (Kaela frakcija Outlandā)
Skraiersi, Sunrīveri, Neatkarīgi, Ardženta kampaņa

Klases

Mednieki, Magi ,Priesteri, Laupītāji, Burvji, Paladini, Nāves bruņinieki, Mūki

Rases galvaspilsēta

Silvermūna

Rases līderi

Kaeltass Sunstraiders (Illidana Spēki / Degošais Leģions)
Lortemārs Terons (Orda)
Pareģis Vorentāls (Skriersi)
Arhimags Aitass Sunrīvers (Sunrīveri)

Rases mount'i

Vanagraideri, Pūķvanagi

Galvenās valodas

Talāsiešu, Vispārējā valoda

Sekundārās valodas

Darnāsiešu, Rūķu, Ereduna, Goblinu, Kalimaga, Kalimdoriešu, Orku, Nazdža

Augstums

170-195cm (Vīrieši)
160-185cm (Sievietes)

Asins elfi (Talāsiešu - Sindorei (Asins bērni)) ir rase, kura radusies no bijušajiem Augstajiem elfiem un pārdēvēja sevi, lai godinātu tos, kuri miruši Trešā kara Kveltalasa aplenkuma laikā. Azerotas Asins elfi pievienojās Ordai WoW: TBC paplašinājumu pakā meklējot veidu kā atkalapvienoties ar Kaeltu Sunstraideru Outlandā. Kopš tā laika viņiir atjaunojuši savu galvaspilsētu Silvermūnu, kas atrodas Eversongas mežā.

Lortemārs Terons vada Asins elfus Kaelta prombūtnes laikā. Kad asins elfi uzzināja, ka Kaelta Sunstraidera mērķis ir atgriezt Kildžaidenu uz Azerotu tie viņu pameta. Lortemārs Terons kopā ar Halduronu Braitvingu un Dižo Maģistru Rommatu ir nekronēti Silvermūnas valdnieki.

Vēsture Edit

Pirms 10 000 gadu Karalienes Azšaras valdīšanas laikā pastāvēja elites maģijas lietotāju sekta, kas bija zināma kā Augstdzimušie. Kādu dienu, kad tie bija sadumpojušies uz savu karalieni tie atvēra vairākus portālus pa kuriem Degošais Leģions iekļuva Azerotā, kas izraisija Seno Karu. Kādu laiku pēc Kontinentu sadalīšanās lielākā daļa izdzīvojušo Augstdzimušo emigrēja no Kalimdoras uz austrumu kontinentu un dibināja Kveltalasu. Viņi kļuva zināmi kā Augstie elfi. Šajā laikā viņi radīja Saules aku un pārslēdzās uz diennakts nomoda ciklu. Laika gaitā viņu violetā āda mainījās uz bālu persiku krāsu, tādu kā dažiem Cilvēkiem, vai Rūķiem.

Lai skatītu Augsto elfu vēsturi laikā starp emigrāciju un Trešo karu skatiet rakstu Augstie elfi.

Atkal zaudējuši enerģijas avotu elfi pamazām sāka atteikties no tās (lai gan to neizdarīja). Izmisīgi meklēdami palīdzību pēc Trešā kara asins elfi pieņēma Nagu par sabiedrotajiem. Alianse to uzskatīja par nodevību un tāpēc patrieca viņus no Alianses. Princis Kaeltass Sunstraiders veda savus sekotājus uz brīvību Outlandā (agrāk Draenora) un solīja Illidanam Stormreidžam uzticību pretī saņemot jaunu maģijas avotu, ko nodrošinātu dēmoni. Kopā ar nagu sabiedrotajiem Illidans viņus atveda iekarot Outlandu, kur tie gandrīz sadraudzējās ar tolaik gandrīz izmirušajiem Lauztajiem. Pēc tam asins elfi ar saviem sabiedrotajiem sekoja Illidanam uz Aiskrouna Ledāju, kur tie mēģināja nogalināt Mirušo Karali, bet viņiem tas neizdevās, jo Artass Menetils ievainoja Illidanu liekot asins elfiem atkāpties, tādējādi atļaujot Artam apvienoties ar Mirušo Karali. Notrendas notikumu laikā Artass izvēlējās spēcīgākos asins elfus, kuri vēlāk kļuva zināmi kā Tumsā kritušie, kas bija daļa no Sanlaina.

Icon of Blood

Asins ikona

Bet ne visi elfi tobrīd atradās Outlandā kopā ar Illidanu - daži no viņiem vēl bija palikuši Azerotā, kur tie atklāja, ka tie spēj iegūt Manu arī no citām dzīvām būtnēm. Asins elfi pēc tam spēj atgūt savas mīļotās mājas Kveltalasā. Silvermūna tika atjaunota un lielākā daļa atlikušo asins elfi atgriezās Outlandā, kur tie spēja atkalapvienoties ar Kaeltu un sasniegt zelta likteni, ko viņš elfiem ir apsolījis.

Diemžēl Kaelta lēmums turpināt sadarboties ar Nagu un izmantot Fela maģiju lika Aliansei izvairīties no viņiem, tāpēc Azerotas elfi lūkojās Ordas virzienā, lai palīdzētu viņiem sasniegt Outlandu. Atkarība no Fela maģijas un izmīsīgie glābšanās mēģinājumi vecākajiem Orkiem ir zināmi ļoti labi, tāpēc viņi izjūt radniecīgu saikni starp asins elfiem. Savukārt Troļļi, kuri jau izsenis ir bijuši elfu ienaidnieki Ordā viņus pieņēma uzmanīgi.

Pamestie ir cieši sadarbojušies ar asins elfiem , kuri kopīgi mēģina izskaust Postu no Sērgaszemēm. Lortemārs Terons bija otrais Silvānas Vindruneras komandā Kveltalasa otrās cīņas laikā un daudzi mūsdienu Nemirušie ir bijušie Augstie elfi. Nemirušie palīdz viņiem nodrošinot viņus ar viņu apdzīvoto vietu papildspēkiem un teleportu strap Undersitiju un Silvermūnu.

The Burning Crusade Edit

Bc icon Šī teksta daļa satur informāciju, kas pieejama tikai tiem ar paplašinājumu paku WoW: TBC.

WoW: TBC notikumu rezultātā asins elfiem bija jācīnās pret vairākiem pretiniekiem uzreiz: Postu, kura vara Goustlandā auga un Amani Troļļiem, kuru saimniecības atradās Asins elfu teritorijā. Pēc Goustlandas vadoņu pavēles asins elfu jaunieši devās uz Nāvesholmu, kur nogalināja Darkanu Dratīru, kas izraisīja notikumu ķēdi, kuras iespaidā asins elfi tika uzņemti Ordā.

Tajā pašā laikā tie elfi, kas bija palikuši Silvermūnā sāka meklēt ceļu uz Tumšo Portālu, lai Outlandā meklētu savu princi - elfi domāja, ka viņš būs elfu glābējs. Kaelta meklēšana noveda pie vēl šokējošāka atklājuma: Kaelta vēlme pēc varas lika viņam lauzt aliansi ar Illidanu Stormreidžu un nodibināt jaunu ar Kildžaidenu - Posta radītāju, kas izpostīja viņu mājas - Kveltalasu. Tie asins elfi, kuri bija nokļuvuši Outlandā ar princi atpazina, ka nodevējs ir viņš tāpēc tie viņu pameta. Šī grupa, kura tagad zināma kā Skraiersi solīja savu lojalitāti Adalam un Šatratas Nāriem un strādāja ar viņiem saskaņā, lai gāztu Kaeltu un viņa bijušos sabiedrotos - Illidanu un Lēdiju Vodžu. Galu galā viņi uzbruka Kaeltam cietoksnī, bijušajā Draneju kompleksā - Vētru pilī, bet neveiksmīgi.

Drīz pēc Vodžas un Illidana uzveikšanas Kaeltass veica savu nākamo drosmīgo soli: viņš ar saviem Felblādiem izdevās iekļūt Silvermūnā un nolaupīt Nāru Muru, ko Kaels bija sūtījis Asins bruņiniekiem, no Vētru pils, lai tas viņiem kalpotu kā enerģijas avots un aizveda viņu uz Kveldanas salu. Tur viņi cerēja atjaunot Saules aku, lai atgrieztu Kildžaidenu uz Azerotu. Viņš nodeva savu tautu tik smagi, ka Asins bruņinieki atteicās no Kaelta kā viņu vadoņa un par vadoni pieņēma Lēdiju Liadrinu un apsolīja savu atbalstu Adalam un Šataram. Strādājot kopā ar Skraiersiem un Aldoras frakcijām Šatratā, lai radītu Satricinātas Saules Ofensīvu, viņi sāka cīnīties ar Kaelu uz salas. Tik ļoti novājinātais Kaeltass beidzot krita no Ordas un Alianses varoņu rokas.

Saules aka atjaunota Edit

Pēc Kildžaidena abrīvošanas izrādījās, ka Saules akas spēks izzuda, jo Anvīna ziedoja sevi, lai padzītu Kildžaidenu uz turieni no kurienes viņš ir nācis. Lai nu kā, bet drīz pēc tam parādījās arī Velens un Lēdija Liadrina. Velens saules akā iemeta Muru mazo dzirksteli un tad no saules akas izcēlās liels gaismas stabs uz, ko Velens atbildēja Ar laiku gaisma un cerība būs, kad daudz nozīmīgāks, kā šis enerģijas avots... Iespējams šīs īpašības vēlāk atdzims kā nācijas sirds.

Sākot ar WoW: Wrath Saules aka tika atjaunota. Tiesa spēlē tā nav sastopama bieži līdz pat Kveldelara uzdevumu ķēdei.

Wrath of the Lich King Edit

Wrath-Logo-Small Šī teksta daļa satur informāciju, kas pieejama tikai tiem ar paplašinājumu paku WoW: Wrath.

Pēc tam, kad Mirušo Karalis uzbruka Azerotai gan Orda, gan arī Alianse kopīgi uzbruka Mirušo Karali, lai viņu vienreiz par visām reizēm nogalinātu. Tomēr Maligoss izlēma nogalināt visus mirstīgos, kuri izmanto maģiju, kas nepievienotos zilajam dragonflaitam. Pateicoties Aitam Sunrīveram un Sunrīveriem Ordai tika atļauts iekļūt Dalaranā. Gan Orda, gan Alianse palīdzēja Ardženta kampaņai radīt Ardženta turnīru un respektīvi Sudraba līgumu

Ievērojami asins elfi Edit

Vārds Veikums Stāvoklis Vieta Piederība
Arhimags Aitass Sunrīvers

KirinTora arhimags. Pašreizējais Seši biedrs.

Dzīvs Violetā Citadele, Dalarana Neitrāls
Augstais eksaminētājs Tetelans Blādvačers

Augstais eksaminētājs un Relikvārija

līderis.

Dzīvs Blādvačera punkts, Bedlenda Horde
Princis Kaeltass Sunstraiders Pēdējais Sunstraideru dinastijas pēcnācējs. Asins elfu oficiālais vadonis.

Miris (Vēsture)

Nogalināms (Spēle)

Negaisa pils, Maģistra Terase Neitrāls
Reģents Lords Lortemārs Terons Asins elfu vadonis Kaelta prombūtnes laikā. Dzīvs Sunfurija smaile, Silvermūna Horde
Reindžeru ģenerālis Haldurons Braitvings

Asins elfu militārais komandieris un Fārstraideru

līderis.

Dzīvs Sunfurija smaile, Silvermūna Horde