FANDOM


Horde Eversongas mežs
Ruins of Silvermoon
1-10 līmenis

Galvaspilsēta

Silvermūna

Rases

Asins elfi
Meža troļļi
Posts
Nakts elfi
Pamestie
Murloki

Valdība

Hereditāra monarhija

Valdnieks

Lortemārs Terons (Kveltalasa reģents, lords)

Citas apdzīvotas vietas

Feirbrīza

Piederība

Orda

Atrašanās vieta

Kveltalasa ziemeļdaļa

Mūždziesmas meži ir pārveidota Blekeneda mežu daļa. Tā ir starta zona Asins elfu rasei, kura tika iepazīstināta paplašinājumu pakā WoW: TBC. Teritorija ir nepieejama tiem, kam šīs paplašinājumu pakas nav. Eversongas mežs ir Silvermūnas atrašanās vieta, kas iespējams ir vecākā vēl joprojām eksistējošā galvaspilsēta Azerotā.

Vēsture Edit

Mūždziesmas meži jau 7 000 gadu ir Augsto elfu mājas un 1 000 gadu šeit atrodas elfu karaļvalsts. Lai gan elfiem un meža troļļiem attiecības nav labas šī zona ir spējusi saglabāt vismīlīgu, mierīgu un harmonisku gaisotni. Trešā kara laikā šī teritorija cieta no Artasa Menetila šaušalīgā uzbrukuma un mežs vēl ilgi bija izpostīts. Neskaitāmi elfi tika nogalināti ieskaitot reindžeru ģenerāli Silvānu Vindruneru. Pēc tam, kad Artass ar savu armiju izgāja cauri mežam un nokļuva Kveldanas salā izdzīvojušie elfi pievienojās Kaeltasam un pārdēvēja sevi par Asins elfiem, lai godātu tos, kas miruši šajās cīņās. Lai gan Kaeltass devās uz Outlendu un sadarbojās ar Degošo Leģionu mežu vēl joprojām pārvalda elfi.

Ģeogrāfija Edit

Mūždziesmas meži ir mūžīgā rudenī un no tā kokiem krīt zeltainas lapas

Pagaidām zonā nav nedz cietokšņu nedz arī karalauku, toties aiz Torvātas atrodas liela siena, kas visticamāk norobežo ceļu uz Zulamanu. Tāpat tas varētu būt portāls uz kādu instanci, kuru spēlei varētu pievienot pārskatāmā nākotnē, bet pagaidām tas, kam šī siena uzcelta nav zināms.

Kaitējums, ko nodarīja Posts vēl joprojām izplatās dziļāk mežā, bet pagaidām meži sargā rūnakmeņi, lai gan viens no tiem jau ir korumpēts.

Kataklizma Edit

Zona kataklizmā ir mainījusies pavisam nedaudz. Tika pievienoti lidojumu meistari Falkonvinga Laukumā un Feirbrīzā.

Zonas Edit

WorldMap-EversongWoods
Teritorijas Mūždziesmas mežos
WorldMap-EversongWoods
Jūrvēsmas krasts · Nāves ceļš · Duskvitera zemes · Duskvitera smaile · Austrumu Sanktums · Elrendāra ūdenskritums · Feirbrīza · Falkonvinga Laukums · Fārstraideru Patvērums · Zelta krasts · Zelta zaru pāreja · Saules medniece · Elrendārs · Dzīvais mežs · Ziemeļu Sanktums · Silvermūnas drupas (Kopējā Halle · Sullēkta gatve · Feta ceļš · Slapstošo ceļš) · Falitas Rūnakmens · Šandoras Rūnakmens · Salterilas Debess · Izpostītā Birzs · Šeperda vārti · Silvermūna · Klusčukstu dīķis · Saulesburas osta · Sunstraideru sala (Faltrienas Akadēmija · Datremara šķirsts · Saules smaile) · Turona Liverlija · Torvāta · Rāmā piekraste · Rietumu Sanktums · Zebvāta

Piezīmes Edit

  • Agrāk Mūždziemsas meži bija daudz lielāka teritorija un tas apņēma arī lielāko daļu Garu zemes. Pēc Otrā kara teritorija kļuva zināma kā Blekeneda mežs, bet pēc trešā kara atguva veco nosaukumu.
  • Eversongas Mežs ir pirmā zona, kas tika izveidota paplašinājumu pakā WoW:TBC.
  • Eversongas mežs ir vienīgā starta zona ar vairāk kā vienu krogu (izņemot tos, kas atrodas pilsētās), viens Feirbrīzā un viens Falkonvinga Laukumā.
  • Nav gudri peldēt no Silvermūnas tālāk Ziemeļjūrā, jo ikkatrs, kas tur peldēs mirs, lai gan gultne ir tikai 20 jardu dziļumā.

Foto Edit