FANDOM


AllianceNPC Karalis Varians Vrinns
[[Varian Wrynn|250px]]

Tituls

<Stormvindas Karalis>

Dzimums

Vīrietis

Rase

Cilvēks (Humanoīds)

Līmenis

?? (Boss)

Klase

Kareivis

Piederība

Alianse Orda

Vieta

Stormvindas pils, Stormvinda

Statuss

Dzīvs

Radinieki

Tifina (sieva)
Anduins (dēls)
Leins (tēvs)
Adamants (vectēvs)
Varija (vecmamma)
Landens Vrinns (vecvectēvs)

Varians Vrinns (reizēm saukts Logošs (Vilka spoks)) ir Karaļa Leina Vrinna dēls un pašreizējais Stormvindas karalis. Viņa vadībā Stormvindas Cilvēki ir veduši Aliansi uz uzvaru pret Mirušo Karali Nortrendā un tagad viņi meklē pastiprinājumu saviem cietokšņiem, lai uzvarētu Ordu. Ar Kataklizmas sākšanos viņš ir atgriezies pie sava likumīgā troņa, lai vestu Aliansi uz uzvaru pret Ordu.

Biogrāfija Edit

Pirmais karš Edit

Varians Vrinns ir Karaļa Leina Vrinna dēls. Viņš piedzima Azerotas karaļvalstī un kā Stormvindas princis dzīvoja priecīgu un pārticīgu dzīvi. Taču viss mainījās, kad Azerotā parādījās Orki un mēģināja iznīcināt viņa dzimteni. Tas bija Pirmā kara sākums.

Anduins Lotārs - Stormvindas čempions savāca armiju, lai atturētu Orkus no iebrukuma Stormvindā. Kāmēr Lotārs lēnām uzveica Ordu viņi centieni tika sagrauti, kad Garona Halforsena, kura kļuvusi par Stormvindas sabiedroto pēc Ēnas koncila pavēles nodeva Karali Leinu un izgriezusi viņa sirdi atdeva to Guldānam. Varians varēja tikai noskatīties, kā mira viņa tēvs un Orda izpostījusi viņa dzimten, dedzinot tās mājas un noslaukot visu savā ceļā. Viņa tēva nāve viņu ļoti ietekmēja un viņa vēlākais labākais draugs Artass Menetils pirmo reizi ieraudzījis Varianu nogurušu un nodriskātu sacīja: Tev tiešām nekas nav palicis, bet sava dzīvība gan.

Izceļošana uz Lordaeronu Edit

Anduins Lotārs pēc zaudētās cīņas paziņoja, ka Stormvindu nevar nedz atgūt, nedz arī atjaunot, tāpēc Varians un visi toreizējie pilsētas iedzīvotāji devās uz Lordaeronu. Ar kuģi braukdami uz ziemeļiem Anduins Lotārs ar Varianu un Kirin Tora magu Kadžgaru, ka jābrīdina Lordaeronas karalis Karalis Terenass par draudošajām briesmām.